0535 517 3735 - 0535 399 4212 - info@uscup.com.tr
KURUMSAL

Hakkımızda

US CUP | KARTON BARDAK İMALATI Kuruluşumuzdan itibaren her geçen gün büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Us Cup, Karton Bardak sektöründe kalite ve yüksek müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Us Cup olarak kalite, hijyen ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, Avrupa standartlarında sağlıklı ve kaliteli Karton Bardak üretmekteyiz. İnsan sağlığına vermiş olduğumuz önem dolayısıyla üretim bandında hijyenden asla taviz vermemekteyiz. Karton Bardak imalatında sağlık ve kalitenin ön planda olması nedeni ile firmamız hammadde ihtiyacını seçkin, kaliteli ve gıda tüzüğüne uygun olan firmalardan temin etmektedir. KALİTE POLİTİKAMIZ Us Cup olarak kalite politikamız sağlıklı, ve kaliteli karton bardaklar oluşturmaktadır. Bu politika doğrultusunda üretim bandımızda hijyen kurallarından asla taviz vermemekteyiz. Ürün, hizmet, kalite ve yüksek müşteri memnuniyetini benimsemiş olan Us Cup, sektöründeki faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. VİZYONUMUZ Her zaman, ülkesinde öncü ve örnek kuruluşlar arasında yer almayı vizyon edinerek bu gayede ilerlemeyi hedef alıyoruz. Hedefimiz amaçlarımız doğrultusunda azimli ve istikrarlı bir şekilde ilerlerken bize duyulan güvene layık olabilmek için çaba gösteriyoruz. MİSYONUMUZ Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak Karton Bardak Üretiminin ülkemiz ve dünyadaki seçkin elçisi olmak.
US CUP | KARTON BARDAK İMALATI Murat Çeşme Mah. Pertev Sk. No:2 İç Kapı No:1 Büyükçekmece / İstanbul Gsm: 0535 517 3735 Gsm: 0535 399 4212 E-posta: info@uscup.com.tr Web: www.uscup.com.tr
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.